• ۰۲۱-۶۶۹۰۳۶۸۱
  • ۰۹۹۰۶۰۵۱۳۸۴
  • برای ثبت درخواست مراجعه حضوری، تماس حاصل فرمایید.

Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/amoozgar/public_html/vakil118.com/wp-includes/functions.php on line 5379

پلمب در انتظار واحدهای صنفی که فاکتور خرید ارائه نمی دهند

پلمب در انتظار واحدهای صنفی که فاکتور خرید ارائه نمی دهند

پلمب در انتظار واحدهای صنفی که فاکتور خرید ارائه نمی دهند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه یکی از معضلات بازار مرکز استان و شهرستان ها پیش از طرح تشدید عدم ارائه فاکتور خرید است، گفت که فاکتور خرید ارائه نمی دهند و برخورد قاطع صورت می گیرد.

براتعلی صالحی در حاشیه بازدید از بازار شهر یاسوج در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: باتوجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و لزوم نظارت هرچه بیشتر بر بازار طرح تشدید بر بازار تحت عنوان طرح ویژه نوروز از ۱۶ اسفندماه ۹۹ تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ در دو گشت صبح و بعد از ظهر در کنار دیگر دستگاه های نظارتی اجرا می شود.


وی با اشاره به اینکه اقلام با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند، تصریح کرد: فروشندگان مکلفند فاکتور خرید ارائه دهند و بر اساس سود قانونی که برای آن ها لحاظ شده، اجناس را به فروش برسانند.


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از معضلات بازار مرکز استان و شهرستان ها پیش از طرح تشدید را عدم ارائه فاکتور خرید و یا سود بدون فاکتور عنوان کرد و ادامه داد: در گشت های سازمان صمت، اتاق اصناف و گشت های مشترک با تعزیرات حکومتی، با واحدهایی که فاکتور خرید ارائه نمی دهند، برخورد قاطع و پلمب صورت می گیرد.


صالحی در مورد تخلفات گرانفروشی، اظهار کرد: گزارش اسن تخلفات طبق نظر بازرس انجام و در این موارد حتما اشد مجازات لحاظ می شود که اجحافی در حق مردم صورت نگیرد.


وی خاطرنشان کرد: مردم می توانند در صورت مشاهده تخلف از طریق شماره تماس ۱۲۴ سازمان صمت و یا ۱۳۵ تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گزارش دهند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.